Svadobný fotograf poprad

Fotografovanie je moja vášeň

Svadobný fotograf

Ponúkam profesionálny, priateľský a tvorivý prístup svadobného fotografa je dôležitý pre zachytenie tých najkrajších svadobných momentov. Rád vám odporučím nádherné lokality na fotenie v okolí Popradu, Kežmarku alebo Vysokých Tatier. Svadby fotím na celom Slovensku, ale nemám problém prísť aj do zahraničia. Fotografie zo svadby vám odovzdám do 6 týždňov.

Obsadenosť termínov počas roku 2020

Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Jún
Júl
August
September
Október
November
December

Fotenie svadobného dňa

Ako prebieha svadobné fotenie

Prvým krokom je osobné stretnutie, na ktorom mi priblížite vaše predstavy o svadobných fotografiách a priebehu svadobného dňa.  V prípade, že osobné stretnutie nie je možné, budeme komunikovať  telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

01.

Prípravy

Obliekanie a odpytovanie nevesty. Svadobné prípravy ponúkajú priestor na neobyčajné zábery, ku ktorím sa vždy radi vrátite. Budem tam, aby som ich pre vás vytvoril.

02.

Obrad

Svadobný obrad a gratulácie. Svadobný obrad je najemotívnejšia časť svadobného dňa. Radosť novomanželov, slzy šťastia svadobných hostí - zaznamenám každý moment.

03.

Zábava

Sála a jej výzdoba, spoločné fotky s hosťami, zábava do 02:00. Formálna časť skončí a nasleduje zábava. Zachytím priestor a atmosféru svadobnej hostiny.

04.

Romantické fotografie vašich najkrajších momentov

Svadobné portréty

Portrétove fotenie mladomanželov je možné urobiť v deň svadby alebo v iný vybraný deň.  Lokalitu si môžete vybrať vy, rád vám odporučím nádherné lokality na fotenie v okolí Popradu, Kežmarku a Vysokých Tatier.

Nech za mňa hovorí moja práca

Čo o mne hovoria
moji klienti ?

Katka Malatin
Katka Malatin
@malatinova.katarina
Zobraziť viac
"Janko sa venuje foteniu už od svojich mladých čias ako eventový fotograf, vyprofiloval si portfólio na prevažne svadby a portréty. Počas jeho kariéry som mala možnosť ho sledovať od začiatku až kým sa teraz nestal mojím kolegom a pracuje aj na produktových fotkách a videách v našej spoločnosti. Vysoko oceňujem jeho zápal pre fotografovanie a na základe vlastných skúsenosti odporúčam."
 Filip Neupauer
Filip Neupauer
@filip.neupauer
Zobraziť viac
Jedným slovom špičkový fotograf, ktorý nám zdokumentoval nás vysnívaný svadobný deň.. od zarezervovania termínu po svadobný deň veľmi ochotný prístup. Posvadobné fotenie prebehlo na 1* . Veľmi nápaditý s originálnymi nápadmi na fotenie 🙂 Boli sme veľmi, veľmi, veľmi spokojní určite to nebolo naše posledné fotenie s týmto nie len fotografom ale aj super človekom a už aj dobrým kamošom 🙂 P:S: svadobné fotky pozeráme stále dookola.. 😀 Veľmi pekne dakujeme!!!! SI SUPER ... Majka & Filip
Linda Andrášová
Linda Andrášová@linda.jurickova
Zobraziť viac
Ján je nielen úžasný fotograf ale aj človek. Môžeme len vrelo odporučiť. Z nášho svadobného dňa je zachytené absolútne všetko, dokonale vidno všetky emócie či už z príprav, obradu alebo zábavy. Vďaka krásnym fotkám na tento deň nikdy nezabudneme. Posvadobné fotenie sme si veľmi užili, nakoľko Ján vytváral super uvoľnenú atmosféru. Fotky sú vo vysokej kvalite a čo musíme ešte podotknúť je rýchle dodanie v krásnom drevenom obale. Naše svadobné fotky sú krásna spomienka na celý život. Ďakujeme 🙂
Martinka Bjalončik
Martinka Bjalončik @martinka.zombekova
Zobraziť viac
Janko je super človek a fotograf 😊 ,pre svoju prácu je zanieteny ,ma super nápady na fotenie profesionalny pristup,fotky su topkove kvalitné 👏👏👏✌✌✌vie sprijemnit svadobny deň,fotenie s nim je velká zábava odporučame je top fotograf 😁👌👌👍👍
Veronika Hudačková
Veronika Hudačková
@Veronika.Hudačková
Zobraziť viac
Určite odporúčame, jeden z top fotografov. Má profesionálny, priateľský a milý prístup. Je nápaditý hlavne čo sa týka posvadobných portrétov. Každá fotka je jedičná ❤ Sme nadmieru spokojní ĎAKUJEME V+O
Petra Čupová Špinerová
Petra Čupová Špinerová @petra.cupova
Zobraziť viac
Profesionálny ale zároveň veľmi kamarátsky prístup, spolupráca na 1*, nemáme vôbec čo vytknúť, len chváliť a chváliť, vrelo odporúčame � sme veľmi radi, že sme zvolili a vybrali si práve Janka, pretože sme lepšie zvoliť ani nemohli a veľmi sa tešíme na fotky, kedze vieme že budú nádherné ako všetko čo nám na našu svadbu vyrábal� veľmi veľmi za všetko ďakujeme �P+M�
Kikuša Točeková
Kikuša Točeková@ttinatocek
Zobraziť viac
Chceme sa poďakovať a zároveň odporúčiť Janka 😊 na fotenie stužkovej jednoznačne nám spravil najkrajšie fotky aké sme mohli mať 🥰 Ďakujeme Lesníci 🌲
Predošlé
Ďalšie

Profesionálne svadobné fotografie

Najkrajšie svadobné fotografie

Pozrite si svadobné fotografie z môjho portfólia. Budem rád, keď sa k mojim spokojným klientom pripojíte aj vy.. Stačí ma kontaktovať.

Čo všetko ponúkame okrem fotenia?

Svadobné služby pre vás

Dobrý svadobný fotograf je kreatívny a zároveň trochu psychológ. Musí sa vedieť vcítiť do kože nevesty a ženícha.

Budem vás sprevádzať týmto výnimočným dňom tak, aby ste nemali zbytočné starosti a nepocítili stres. Ustrážim váš časový harmonogram. Mojou kreativitou a skúsenosťami vytiahnem z každého momentu maximum.

Foto Box

Upravené svadobné fotografie odovzdám v drevenom gravírovanom boxe vyrobenom na mieru.

Svadobná agentúra

Ak si ma vyberiete za svadobného fotografa, dostanete zľavu na všetky produkty, ktoré ponúka naša svadobná agentúra, ktorú prevádzkujeme spolu s manželkou.

Portfólio

40 ks vytlačených fotografií vo formáte 10x15 cm.  Zľava na tlač fotografií na plátno.

Termín odovzdania

Do 6 týždňov od svadobného dňa.

Všetko čo potrebujete

Súčasťou fotenia

Dobrý svadobný fotograf je kreatívny a zároveň trochu psychológ. Musí sa vedieť vcítiť do kože nevesty a ženícha. Budem Vás sprevádzať týmto výnimočným dňom tak, aby ste nemali zbytočné starosti a nepocítili stres. Ustrážim Váš časový harmonogram. Mojou kreativitou a skúsenosťami vytiahnem z každého momentu maximum.

Foto Box

Upravené svadobné fotografie odovzdám v drevenom gravírovanom boxe vyrobenom na mieru.

Svadobná agentúra

Ak si ma vyberiete za svadobného fotografa, dostanete zľavu na všetky produkty, ktoré ponúka svadobná agentúra.

Portfólio

40 ks vytlačených fotografií vo formáte 10x15 cm.  Zľava na tlač fotografií na plátno.

Termín odovzdania

Do 6 týždňov od svadobného dňa.