Fotografovanie je moja vášeň

Svadobný fotograf

Svadobný fotograf je neoddeliteľnou súčasťou každého svadobného dňa. Profesionálny, priateľský a tvorivý prístup svadobného fotografa je dôležitý pre zachytenie tých najkrajších svadobných momentov, na ktoré budete prostredníctvom fotografií spomínať do konca života. Svadby fotím na celom Slovensku, ale nemám problém prísť aj do zahraničia. Cestujem rád 🙂 Fotografie zo svadby Vám odovzdám do 6 týždňov.

Obsadenosť termínov počas roku 2020

Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Jún
Júl
August
September
Október
November
December

všetko musí prebiehať hladko

priebeh svadobného fotenia

Prvým krokom je osobné stretnutie, na ktorom mi priblížite Vaše predstavy o svadobných fotografiách a priebehu svadobného dňa.  V prípade, že osobné stretnutie nie je možné, budeme komunikovať  telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

01.

Prípravy

Obliekanie a odpytovanie nevesty.Svadobné prípravy ponúkajú priestor na neobyčajné zábery, ku ktorím sa vždy radi vrátite. Budem tam, aby som ich pre Vás vytvoril.

02.

Obrad

Svadobný obrad a gratulácie. Svadobný obrad je najemotívnejšia časť svadobného dňa. Radosť novomanželov, slzy šťastia svadobných hostí - zaznamenám každý moment.

03.

Zábava

Sála a jej výzdoba, spoločné fotky s hosťami, zábava do 02:00.Formálna časť skončí a nasleduje zábava. Zachytím priestor a atmosféru svadobnej hostiny.

04.

Romantické fotografie nesmú chýbať

portréty manželov

Portrétove fotenie mladomanželov je možné urobiť v deň svadby alebo v iný vybraný deň. Prispôsobím sa Vašim požiadavkám.

Nech za mňa hovorí moja práca

Čo o mne hovoria
moji klienti ?

Katka Malatin
Katka Malatin
@malatinova.katarina
Read More
"Janko sa venuje foteniu už od svojich mladých čias ako eventový fotograf, vyprofiloval si portfólio na prevažne svadby a portréty. Počas jeho kariéry som mala možnosť ho sledovať od začiatku až kým sa teraz nestal mojím kolegom a pracuje aj na produktových fotkách a videách v našej spoločnosti. Vysoko oceňujem jeho zápal pre fotografovanie a na základe vlastných skúsenosti odporúčam."
 Filip Neupauer
Filip Neupauer
@filip.neupauer
Read More
Jedným slovom špičkový fotograf, ktorý nám zdokumentoval nás vysnívaný svadobný deň.. od zarezervovania termínu po svadobný deň veľmi ochotný prístup. Posvadobné fotenie prebehlo na 1* . Veľmi nápaditý s originálnymi nápadmi na fotenie 🙂 Boli sme veľmi, veľmi, veľmi spokojní určite to nebolo naše posledné fotenie s týmto nie len fotografom ale aj super človekom a už aj dobrým kamošom 🙂 P:S: svadobné fotky pozeráme stále dookola.. 😀 Veľmi pekne dakujeme!!!! SI SUPER ... Majka & Filip
Linda Andrášová
Linda Andrášová@linda.jurickova
Read More
Ján je nielen úžasný fotograf ale aj človek. Môžeme len vrelo odporučiť. Z nášho svadobného dňa je zachytené absolútne všetko, dokonale vidno všetky emócie či už z príprav, obradu alebo zábavy. Vďaka krásnym fotkám na tento deň nikdy nezabudneme. Posvadobné fotenie sme si veľmi užili, nakoľko Ján vytváral super uvoľnenú atmosféru. Fotky sú vo vysokej kvalite a čo musíme ešte podotknúť je rýchle dodanie v krásnom drevenom obale. Naše svadobné fotky sú krásna spomienka na celý život. Ďakujeme 🙂
Martinka Bjalončik
Martinka Bjalončik @martinka.zombekova
Read More
Janko je super človek a fotograf 😊 ,pre svoju prácu je zanieteny ,ma super nápady na fotenie profesionalny pristup,fotky su topkove kvalitné 👏👏👏✌✌✌vie sprijemnit svadobny deň,fotenie s nim je velká zábava odporučame je top fotograf 😁👌👌👍👍
Veronika Hudačková
Veronika Hudačková
@Veronika.Hudačková
Read More
Určite odporúčame, jeden z top fotografov. Má profesionálny, priateľský a milý prístup. Je nápaditý hlavne čo sa týka posvadobných portrétov. Každá fotka je jedičná ❤ Sme nadmieru spokojní ĎAKUJEME V+O
Petra Čupová Špinerová
Petra Čupová Špinerová @petra.cupova
Read More
Profesionálny ale zároveň veľmi kamarátsky prístup, spolupráca na 1*, nemáme vôbec čo vytknúť, len chváliť a chváliť, vrelo odporúčame � sme veľmi radi, že sme zvolili a vybrali si práve Janka, pretože sme lepšie zvoliť ani nemohli a veľmi sa tešíme na fotky, kedze vieme že budú nádherné ako všetko čo nám na našu svadbu vyrábal� veľmi veľmi za všetko ďakujeme �P+M�
Kikuša Točeková
Kikuša Točeková@ttinatocek
Read More
Chceme sa poďakovať a zároveň odporúčiť Janka 😊 na fotenie stužkovej jednoznačne nám spravil najkrajšie fotky aké sme mohli mať 🥰 Ďakujeme Lesníci 🌲
Previous
Next

výsledok mojej práce.

Svadobné Portfólio

Pozrite si svadobné fotografie z môjho portfólia. Budem rád, keď sa k mojim spokojným klientom pripojíte aj Vy. Stačí ma kontaktovať.

Všetko čo potrebujete

Súčasťou fotenia

Dobrý svadobný fotograf je kreatívny a zároveň trochu psychológ. Musí sa vedieť vcítiť do kože nevesty a ženícha.

Budem Vás sprevádzať týmto výnimočným dňom tak, aby ste nemali zbytočné starosti a nepocítili stres. Ustrážim Váš časový harmonogram. Mojou kreativitou a skúsenosťami vytiahnem z každého momentu maximum.

Foto Box

Upravené svadobné fotografie odovzdám v drevenom gravírovanom boxe vyrobenom na mieru.

Svadobná agentúra

Ak si ma vyberiete za svadobného fotografa, dostanete zľavu na všetky produkty, ktoré ponúka naša svadobná agentúra, ktorú prevádzkujeme spolu s manželkou.

Portfólio

40 ks vytlačených fotografií vo formáte 10x15 cm. Zľava na tlač fotografií na plátno.

Termín odovzdania

Do 6 týždňov od svadobného dňa.

Všetko čo potrebujete

Súčasťou fotenia

Dobrý svadobný fotograf je kreatívny a zároveň trochu psychológ. Musí sa vedieť vcítiť do kože nevesty a ženícha. Budem Vás sprevádzať týmto výnimočným dňom tak, aby ste nemali zbytočné starosti a nepocítili stres. Ustrážim Váš časový harmonogram. Mojou kreativitou a skúsenosťami vytiahnem z každého momentu maximum.

Foto Box

Upravené svadobné fotografie odovzdám v drevenom gravírovanom boxe vyrobenom na mieru.

Svadobná agentúra

Ak si ma vyberiete za svadobného fotografa, dostanete zľavu na všetky produkty, ktoré ponúka svadobná agentúra.

Portfólio

40 ks vytlačených fotografií vo formáte 10x15 cm. Zľava na tlač fotografií na plátno.

Termín odovzdania

Do 6 týždňov od svadobného dňa.

ak sa vám moje
fotografie páčia

ak sa vám moje fotografie páčia

Follow me on social

Ďakujem za Vašu správu

Som rád, že Vás moje fotografie zaujali a poslali ste mi Váš kontakt a správu.

Obvykle odpovedám do 48 hodín. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr, pokojne ma kontaktujte telefonicky na +421 919 163 181‬.

Teším sa na spoluprácu.